Умови повернення

Ми ретельно контролюємо якість товару, перед тим як відправити його Вам, тому випадки отримання неякісних товарів вкрай рідкісні.
Законодавством України встановлено дві причини, за якими покупець може зробити повернення або обмін товару:

  • якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням (якісний товар, стаття 9 Закону України «Про захист прав споживачів»).

В даному випадку повернення здійснюється протягом 14 днів, не враховуючи день купівлі.  Покупець оплачує вартість первинної та зворотної доставки.  Продавець повертає кошти за товар (сума, зазначена в накладній).

  • якщо покупець виявив суттєві недоліки в товарі, які могли виникнути тільки з вини виробника (неякісний товар, стаття 8 Закону України «Про захист прав споживача»).

В даному випадку покупець має повне право вимагати заміну товару або повернення своїх грошей.  Продавець оплачує вартість первинної та зворотної доставки, а також повертає повну вартість за товар.

Повернення проводиться, тільки якщо:

  • товар не був у вживанні і жодним чином не використовувався;
  • повністю збережена фірмова упаковка і комплект поставки (включаючи бірки);
  • товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент покупки і передачі користувачеві (без будь-яких механічних пошкоджень і дефектів);
  • є в наявності розрахункові документи (накладна або ТТН) на товар, видані споживачеві разом з товаром.

Звертаємо Вашу увагу на те, що посилки на повернення не повинні бути оформлені післяплатою грошового переказу.

У разі пошкоджень, отриманих під час перевезення, претензію необхідно пред'явити компанії-перевізнику.
Обміну та поверненню не підлягають уцінені товари (зі знижкою за дефектами), про які завчасно було повідомлено покупцеві.

Згідно зі Статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» Ви маєте право відмовитися від замовлення в будь-який час.  Повідомте нам про відмову за тел.  +38 (099) 400-39-33 або +38 (067) 186-52-33.     
Подробиці по поверненню та обміну Ви можете дізнатися у наших менеджерів.