Брелоки

Показати
Сортувати:
Брелок 0008-кольорове взуття Брелок 0008-кольорове взуття Брелок 0008-кольорове взуття

49 грн
58 грн

Брелок 0008-кольорові шари Брелок 0008-кольорові шари Брелок 0008-кольорові шари

49 грн
58 грн

Брелок 0008-сумки полоса Брелок 0008-сумки полоса Брелок 0008-сумки полоса

49 грн
58 грн

Брелок 0008-сумки каміння Брелок 0008-сумки каміння Брелок 0008-сумки каміння

49 грн
58 грн

Брелок - це не тільки відмінний засіб для зв'язки ключів, а також стильний аксесуар, наприклад, для сумки.  Брелок також можна використовувати у вигляді підвіски для мобільного телефону.  Стильний і модний брелок в якості елегантної прикраси підкреслює індивідуальність свого власника.
Купити брелок легко в інтернет-магазині DE ESSE.  В каталозі Ви зможете вибрати брелоки у відповідності з усіма своїми побажаннями.  Різноманітні брелоки у вигляді сердечок, сумочок, туфельок, фігурок тварин - все це можна замовити у нас.
Всі брелоки DE ESSE виготовляються з нержавіючої сталі і пластика.  Стрази, які імітують дорогоцінне каміння зроблені з свинцевого скла.
Брелок для ключів може бути гарною ідеєю для подарунка.  Простий і стильний брелок - це відмінний знак уваги і, при цьому, ні до чого не зобов'язуючий презент.  Купити брелок на ключі можна в якості презенту для коханої дівчини, подруги, родички або колеги по роботі.
Якщо Ви хочете купити брелок в інтернет-магазині, то в нашому каталозі Ви знайдете останні модні і стильні брелоки за вигідними цінами.  Не витрачаючи час на пошуки потрібного аксесуара, або на додаток до основної покупки вибирайте брелок у нас.
Будьте модними навіть в дрібницях!